معرفی - شرکت هیدروآزما

 

 

شرکت هیدروآزما

با هدف ایجاد مرکز تخصصی خدمات تست و تعمیر انواع تجهیزات هیدرولیکی مانند پمپ هیدرولیک، موتور هیدرولیکی و شیر هیدرولیکی همراه با رعایت اصول و استانداردهای لازم تأسیس گردیده است.

و با فراهم نمودن شرایط محیطی مناسب و استاندارد همراه با پرسنل متخصص و آموزشهای مستمر سعی در بالابردن کیفیت خدمات و ایجاد اطمینان خاطر جهت مشتریان خود نموده است.

 
 

فعالیت های شرکت

 

۱- مشاوره و عیب یابی سیستم هیدرولیک
۲- تامین تجهیزات هیدرولیکی
۳- پشتیبانی تجهیزات هیدرولیکی
۴- تست تجهیزات هیدرولیکی
۵- تعمیر تجهیزات هیدرولیکی
۶- ثبت گزارش تست و تعمیر تجهیزات
۷- آموزش مستمر پرسنل

تاریخچه شرکت

شرکت در سال 1396 تاسیس شده و در شادآباد تهران مستقر می‌باشد. با داشتن بهترین و جدیدترین تجهیزات هیدرولیکی تست و تعمیر، قادریم تمامی نیاز مشتریان را تامین کنیم و با بهره مندی از متخصصان و کارشناسان زبده، به مشتریان خود سرویس ها و خدمات بی نظیری را ارائه میدهیم و توانسته ایم جایگاهی فراتر از مرزهای کشور عزیزمان داشته باشیم.

 

معرفی - شرکت هیدروآزما

 

 

تست تجهیزات هیدرولیک

به کمک دستگاه‌های تست انجام می‌شود. دستگاه تست پمپ، هیدروموتور و شیر هیدرولیکی به عنوان یک منبع تأمین سیال عمل نموده و می‌تواند حرکت سیال را در جریان‌ها، فشارها و دماهای مورد نیاز تنظیم کند. برای تست عملکرد پمپ هیدرولیک، چندین آزمایش را می‌توان بر روی آن انجام داد.

دمای پوسته‌ی پمپ، جریان خروجی از پوسته (leak) در فشارهای مختلف و جریان کشیده‌شده از موتور محرک، ارزیابی‌های معمولی است که می‌تواند به طور مرتب و در طول زمان برای ردیابی سایش یک پمپ هیدرولیک انجام شود. از آنجایی‌که وجود ساییدگی کوچکی در پمپ، خرابی‌های شدیدتر را در آینده به دنبال دارد، لذا تست دوره‌ای پمپ می‌تواند از هزینه‌های بالای تعمیر پیشگیری نماید.

 

 

برندهایی که با آنها کار می کنیم

 

 

تعمیر پمپ هیدرولیک - هیدروآزما

 

تعمیر تجهیزات هیدرولیک

کارشناسان هیدروآزما پس از دمونتاژ و بررسی کامل قطعات و عیب یابی اولیه، گزارش مربوطه را به اطلاع مشتری می رسانند تا در صورت موافقت، فرایند تعمیر آغاز گردد. پس از تعمیر و رفع عیب، تجهیز هیدرولیکی مونتاژ و جهت صحت عملکرد و بازدهی موردنظر مورد تست قرار می‌گیرد.

هم‌زمان با تست و تنظیم از مراحل تست تصویربرداری و داده‌های مربوطه به‌طور آنلاین در سیستم ثبت خواهد شد. پس از اتمام کار، تجهیز هیدرولیکی بسته‌بندی و گزارش تست به همراه نمودارهای مربوطه از جمله بازده حجمی در فشارهای تست شده تحویل مشتری می‌گردد.

 

 

کاربردهای سیستم‌های هیدرولیکی

صنایع هوایی
صنایع دریایی
صنایع ساخت و تولید
صنایع راه سازی و ساختمان
صنایع کشاورزی

ما راه های بسیاری برای ارتباط نزدیک با شما در نظر گرفته ایم

پشتیبانی هیدرولیک-هیدروآزماواحد پشتیبانی            تهران، خیابان 17شهریور ، خیابان عزیزی مجتمع واحدی پ181

تماس-هیدروآزمامشاوره تست و تعمیر و فروش                 66154024-021     -     66153928-021

پیام-هیدروآزماارسال پیام         m.seyedinasab@hydroazma.ir  -   hydroazma.ir/contact-us

فکس-هیدروآزما فکس شرکت                                                                                66153928-021