تعمیر پمپ‌ و تجهیزات هیدرولیکی در شرکت هیدروآزما

شرکت هیدروآزما در زمینه تعمیر و تست انواع تجهیزات سیستم هیدرولیک شامل انواع پمپ های پیستونی، انواع هیدروموتورها و شیرها از برندهای مختلف شامل Rexroth، Linde، Kawasaki، Komatsu، Denison، Parker، Brueninghaus، Caterpillar، Sauer Danfoss، Vickers، Liebherr و... فعالیت مینماید.دستگاه‌های تست شرکت هیدروآزما امکان شبیه‌سازی شرایط واقعی کار را برای در ابتدای ورود تجهیز هیدرولیکی به کارگاه، تشکیل پرونده شده و یک کد به تجهیز اختصاص یافته و در صورت نیاز به شست و شو، با دستگاه شست و شو داده خواهد شد. سپس درصورت نیاز به تست به واحد تست و تنظیم و در صورت تعمیر به واحد فنی مربوطه جهت عیب‌یابی اولیه انتقال می یابد. کارشناسان هیدروآزما پس از دمونتاژ و بررسی کامل قطعات و عیب یابی اولیه، گزارش مربوطه را به اطلاع مشتری می رسانند تا در صورت موافقت، فرایند تعمیر آغاز گردد. پس از تعمیر و رفع عیب، تجهیز هیدرولیکی مونتاژ و جهت صحت عملکرد و بازدهی موردنظر مورد تست قرار می‌گیرد. هم‌زمان با تست و تنظیم از مراحل تست تصویربرداری و داده‌های مربوطه به‌طور آنلاین در سیستم ثبت خواهد شد. پس از اتمام کار، تجهیز هیدرولیکی بسته‌بندی و گزارش تست به همراه نمودارهای مربوطه از جمله بازده حجمی در فشارهای تست شده تحویل مشتری می‌گردد.
از جمله امکانات و تجهیزات موجود در شرکت هیدروآزما دستگاه تست دینامیکی تجهیزات هیدرولیک، ماشین تراش، دستگاه لپینگ، دریل ستونی ، دستگاه شست‌وشوی اتوماتیک و ... می‌باشد.


خدمات شرکت هیدروآزما
شرکت هیدروآزما با هدف جلب رضایت مشتری قدم برداشته و همواره سعی بر این داشته مشتری را از تمام مراحل انجام کار مطلع سازد. در همین راستا اقدامات زیر همواره انجام می گیرد:
۱- ثبت داده‌های مربوط به تست جهت ارائه گزارش به همراه نمودارهای مورد نیاز
۲- انجام تنظیمات مربوطه بنا به درخواست مشتری
۳- تصویربرداری و فیلم‌برداری از مراحل تست و تنظیم تجهیز جهت ارائه به مشتری

در ادامه نمونه هایی از تعمیرات و تست‌های انجام شده توسط کارشناسان شرکت هیدروآزما جهت آشنایی با نحوه تعمیر و تست آورده خواهد شد.

 • تعمیر پمپ هیدرولیک دنیسون ــــ مدل P30

  تعمیر و بازسازی و تست در شرکت هیدروآزما

  پمپ هیدرولیکی دنیسون پس از تشکیل پرونده و اختصاص کد، ابتدا با دستگاه، شست و شو داده شده و سپس جهت عیب‌یابی به واحد فنی ارجاع گردید. سپس کارشناسان هیدروآزما پس از دمونتاژ کامل پمپ هیدرولیکی ضمن شست‌و‌شوی قطعات آن، تمامی قطعات پمپ از جمله روتور، پیستون، کفشک‌ها، پلیت‌ها و ... را مورد بررسی فنی قرار دادند که پس از عیب‌یابی اولیه و تأیید مشتری، عیب‌های موجود برطرف و پمپ هیدرولیکی Denison مونتاژ گشت پس از اتمام فرایند تعمیر، پمپ هیدرولیکی جهت تست و تنظیم به واحد تست انتقال یافت. کارشناسان واحد تست ضمن انجام تست و تنظیمات مربوطه، از مراحل تست تصویربرداری و همچنین داده‌های مربوطه را به‌صورت آنلاین در سیستم ثبت می‌کنند. سپس پس از اتمام تست و تأیید صحت عملکرد و بازدهی مورد نظر، پمپ بسته‌بندی شده و گزارش تست به‌همراه نمودار تحویل مشتری می‌گردد.

  تعمیر پمپ هیدرولیکتعمیر پمپ هیدرولیکتعمیر پمپ هیدرولیک

  تعمیر پمپ هیدرولیکتعمیر پمپ هیدرولیکتعمیر پمپ هیدرولیک

  تعمیر پمپ هیدرولیکتعمیر پمپ هیدرولیک

 • تعمیر هیدروموتور پیستونی شعاعی برند Staffa

  تعمیر و بازسازی و تست در شرکت هیدروآزما

  هیدروموتور staffa  پس از تشکیل پرونده و اختصاص کد، ابتدا با دستگاه، شست و شو داده شد سپس جهت عیب‌یابی به واحد کارشناسان تعمیر ارجاع گردید. کارشناسان هیدروآزما پس از دمونتاژ کامل هیدروموتور ضمن شست‌و‌شوی قطعات آن، تمامی قطعات هیدروموتور از جمله شفت اصلی، بلبرینگ، سیلندر، پیستون و کفشک‌ها، اسپول و ... را مورد بررسی قرار دادند. پس از عیب‌یابی اولیه و تأیید مشتری، کارشناسان واحد تعمیر عیب‌های موجود را برطرف و بلافاصله پس از اتمام تعمیر و مونتاژ آن جهت تست و تنظیم به واحد تست انتقال یافت. کارشناسان واحد تست ضمن انجام تست و تنظیمات مربوطه، از مراحل تست تصویربرداری انجام داده و همچنین داده‌های مربوط به تست به‌صورت آنلاین در سیستم ثبت گردید. سپس پس از اتمام تست و تأیید صحت عملکرد و بازده حجمی مورد انتظار، هیدروموتور رنگ آمیزی و بسته بندی شده سپس با گزارش تست به‌همراه نمودار تحویل مشتری می‌گردد.

  تعمیر هیدروموتور هیدرولیکتعمیر هیدروموتور هیدرولیکتعمیر هیدروموتور هیدرولیک

  تعمیر هیدروموتور هیدرولیکتعمیر هیدروموتور هیدرولیکتعمیر هیدروموتور هیدرولیک

  تعمیر هیدروموتور هیدرولیکتعمیر هیدروموتور هیدرولیکتعمیر هیدروموتور هیدرولیک

  تعمیر هیدروموتور هیدرولیکتعمیر هیدروموتور هیدرولیک

 • تعمير پمپ هيدروليك Hydromatik مدل A4V250

  تعمیر و تست توسط شرکت هیدرو آزما انجام شده است

  تعمیر پمپ هیدرولیک

 • تعمير هيدروموتور Hagglunds

  تعمیر و تست توسط شرکت هیدرو آزما انجام شده است

  تعمیر هیدروموتور هیدرولیک

 • تعمير پمپ هيدروليك Linde مدل BPV70

  متعلق به ماشين كشاورزى چاپر نوع پمپ: مدار بسته، پيستون محورى نوع تحريك زاويه پمپ: پروپرشنال دستى (اهرم)

  تعمیر پمپ هیدرولیک

 • تعمير پمپ بيل مكانيكى Komatsu PC200-7

  تعمیر و تست توسط شرکت هیدرو آزما انجام شده است

  تعمیر پمپ هیدرولیک

سوالات خود را از ما بپرسید(اینجا).

معرفی شرکت هیدروآزما

شرکت هیدروآزما در زمینه تعمیر و تست تجهیزات مختلف سیستم هیدرولیکی از جمله پمپ های پیستونی ، هیدروموتورها و شیرهای هیدرولیکی برندهای مختلف از جمله رکسروت (Rexroth) ، لینده (Linde) ، کاوازاکی (Kawasaki) ، کوماتسو (Komatsu) ، دنیسون (Denison) ، پارکر (Parker) ، برونینگ هاوس (Brueninghaus)، کاترپیلار (Caterpillar) ، زاور دانفوس (Sauer Danfoss) ، ویکرز (Vickers) ، ایتون (Eaton)، لیبهر (Liebherr) و غیره تخصص دارد.

امکانات و تجهیزات شرکت هیدرو آزما شامل دستگاه تست دینامیک تجهیزات هیدرولیک ، دستگاه تراش ، دستگاه لپینگ، دریل ستونی ، دستگاه شستشوی اتوماتیک و موارد دیگر است.