شرکت هیدروآزما با هدف ایجاد مرکز تخصصی خدمات تست و تعمیر انواع تجهیزات هیدرولیکی مانند پمپ هیدرولیک، موتور هیدرولیکی و شیر هیدرولیکی همراه با رعایت اصول و استانداردهای لازم تأسیس گردیده است. و با فراهم نمودن شرایط محیطی مناسب و استاندارد همراه با پرسنل متخصص و آموزشهای مستمر سعی در بالابردن کیفیت خدمات و ایجاد اطمینان خاطر جهت مشتریان خود نموده است.


شرکت در سال ۱۳۹۶ تاسیس شده و در شادآباد تهران مستقر می‌باشد. با داشتن بهترین و جدیدترین تجهیزات هیدرولیکی تست و تعمیر، قادریم تمامی نیاز مشتریان را تامین کنیم و با بهره مندی از متخصصان و کارشناسان زبده، به مشتریان خود سرویس ها و خدمات بی نظیری را ارائه میدهیم و توانسته ایم جایگاهی فراتر از مرزهای کشور عزیزمان داشته باشیم.

ما به بهتر از بهترین اعتقاد داریم

شرکت هیدرو آزما مرکز تخصصی تست، تنظیم و تعمیر تجهیزات هیدرولیکی و ارائه‌ی مشاوره در زمینه‌ی راه‌اندازی مدارهای هیدرولیکی

تست تجهیزات هیدرولیک

به کمک دستگاه‌های تست انجام می‌شود. دستگاه تست پمپ، هیدروموتور و شیر هیدرولیکی به عنوان یک منبع تأمین سیال عمل نموده و می‌تواند حرکت سیال را در جریان‌ها، فشارها و دماهای مورد نیاز تنظیم کند. برای تست عملکرد پمپ هیدرولیک، چندین آزمایش را می‌توان بر روی آن انجام داد.

ادامه مطلب

تعمیر تجهیزات هیدرولیک

کارشناسان هیدروآزما پس از دمونتاژ و بررسی کامل قطعات و عیب یابی اولیه، گزارش مربوطه را به اطلاع مشتری می رسانند تا در صورت موافقت، فرایند تعمیر آغاز گردد. پس از تعمیر و رفع عیب، تجهیز هیدرولیکی مونتاژ و جهت صحت عملکرد و بازدهی موردنظر مورد تست قرار می‌گیرد.

ادامه مطلب

ساخت تجهیزات هیدرولیک

شرکت هیدروآزما در راستای ساخت ‌ تجهیزات هیدرولیک در ابعاد و مشخصات درخواستی، آماده ارائه خدمت به شما مشتریان گرامی است. تا با بهره‌گیری از دانش فنی و پرسنل مجرب خود، جهت بهینه‌سازی و رفع عیوب سیستم‌ها و مدارهای هیدرولیکی طراحی‌شده‌ی شما، آماده‌ی همکاری است تا با در اختیار گذاشتن دانش و تجربه‌ی خود به عملکرد مورد رضایت خود دست یابید.

ادامه مطلب
بــرند هایی که با آنـها کــار می کنیم
برند هایی که با آنها کار می کنیم