فروش شیر هیدرولیکی رکسروت

متعلقات شیر هیدرولیکی 4/3 رکسروت

  • پایه و شیر هیدرولیکی مدل REXROTH
  • شماره فنی : H-4WEH 16 JA71/6EG24N9S2K4

برای اطلاع از قیمت ۰۲۱۶۶۱۵۳۹۲۸ تماس بگیرید

توضیحات

شیر برقی رکسروت REXROTH

شیر برقی رکسروت در این دسته از فروشگاه یکی از مدل‌های شیر برقی هیدرولیک برای کنترل جهت جریان است. شرکت آلمانی بوش رکسروت شیرهای سلونوئیدی خود را در سایزهای مختلف برای عبور دبی‌های مختلف تولید کرده‌است. کیفیت بالای ساخت و دارا بودن استانداردهای مکانیکی باعث استفاده از شیرهای Bosch Rexroth در ماشین‌آلات و صنایع مختلف شده است. شیرهای هیدرولیک برقی رکسروت آلمان در انواع یونیت هیدرولیک ، ماشین‌آلات سرامیک، کارخانجات و مجتمع‌های فولادی و ریخته‌گری، پالایشگاه‎ و پتروشیمی‌های نفتی و گازی، سازه‌های و سکوهای دریایی و صنایع مادر کاریرد دارد.

انتخاب شیر هیدرولیک رکسروت برای سیستم هیدرولیک

شیر هیدرولیک برقی رکسروت آلمان به‌صورت بلوکی (منیفولدی) در سیستم هیدرولیک نصب می‌شوند. شیرهای کنترل جهت هیدرولیکی با تغییر مسیر سیال، فرمان هیدرولیک را به عملگرهای مختلف (اکچوئیتور) صادر می‌کنند. برای انتخاب سایز شیر بوش رکسروت ابتدا حجم دبی عبوری را در دقیقه (LPM) با توجه به پمپ سیستم هیدرولیک به‌دست بیاورید. در محاسبه به لیتراژ عبوری به فشار کاری سیستم هم دقت نمایید. هر کدام از شیرهای هیدرولیکی در فشارهای مختلف میزان متفاوتی از دبی را از خود عبور می‌دهند. مشخص کردن فرمان داخلی شیر هیدرولیک Rexroth در حالت نرمان و فعال از دیگر پارامترهای مهم انتخاب شیر هیدرولیک است. ولتاژ بوبین شیر و تطابق آن با فرمان الکتریکی سیستم برقی از دیگر پارامترهای انتخاب شیر برقی رکسروت است.

معرفی مدل‌های مختلف شیر سلونوئیدی بوش رکسروت

شیرهای برقی هیدرولیک بوش رکسروت در این دسته توانایی تحمل 350 بار فشار را در حالت بیشینه دارند. فرمان‌های حالت نرمال وسط؛ باز، بسته، اچ، صندل، P به A  و P به B و … از جمله پرکاربردترین فرمان‌ها می‌باشند. شرکت Rexroth شیرهای برقی هیدرولیک کنترل جهت را از سایز 1/4 اینچ تا 1.1/4 اینچ برای عبور حجم‌های مختلف تولید کرده است. کدهای این ولوها عبارت‌اند از؛

  • کد 4EW6 رکسروت سایز 1/4 اینچ شیر ساده در حالت دو بوبین و تک بوبین – فرمان هیدرولیکی باز و بسته
  • کد 4WE10 رکسروت سایز 3/8 اینچ شیر ساده در حالت دو بوبین و تک بوبین – فرمان هیدرولیکی باز و بسته
  • کد 4WEH16 رکسروت سایز 1/2 اینچ شیر پیلوت دار در حالت دو بوبین و تک بوبین – فرمان هیدرولیکی باز و بسته
  • کد 4WEH25 رکسروت سایز 3/4  اینچ شیر پیلوت دار در حالت دو بوبین و تک بوبین – فرمان هیدرولیکی باز و بسته
  • کد 4WEH32 رکسروت سایز 1.1/4 اینچ شیر پیلوت دار در حالت دو بوبین و تک بوبین – فرمان هیدرولیکی باز و بسته

اطلاعات بیشتر

نام کالا

شیر هیدرولیکی 4/3

برند کالا

REXROTH

شماره فنی

4WE 6 JA62/EG24N9K4

کشور سازنده

آلمان

وضعیت کالا

کارکرده

guest
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها