فروش شیر کنترل جهت ویکرز

شیر هیدرولیک کنترل جهت ایتون ویکرز جهن نصب بر روی بلوک مانیفولد در ولتاژهای کاری و اسپول مختلف

 • ماکزیمم فشار کاری : 350Bar
 • ماکزیمم دبی عبوری :40L/min

برای اطلاع از قیمت ۰۲۱۶۶۱۵۳۹۲۸ تماس بگیرید

توضیحات

کمپانی ویکرز از کمپانی های مطرح در تولید شیر های هیدرولیکی و پمپ های هیدرولیکی می باشد که از گذشته تا به حال تولیدات این شرکت مورد استفاده سازندگان سیستم های هیدرولیکی در سرتاسر جهان قرار گرفته است.

این کمپانی شیر برقی کنترل جهت را در 5 سایز 1/4,3/8,1/2,3/4,1 1/4 اینچ تولید می کند.

شیر های برقی هیدرولیک‌ کنترل جهت و فرمان همانطور که از اسمشون مشخص است. مسیر حرکت سیال هیدرولیک را مشخص می‌کند. شیر‌های هیدرولیک دارکشنال DIRCTIONAL  در دونوع پاپتی و اسپولی موجود دارند. که شیر‌های پاپتی نشتی داخلی بسیار کمی دارند و گران‌تر هستند. شیرهای اسپولی بسیار پرمصرف هستند که فروش عمده بازار به ابن نوع شیر‌ها اختصاص دارد.

سایز‌های مختلف شیر برقی کنترل جهت ویکرز:

سایز‌های مختلف شیرهای کنترل جهت به شرح ذیل میباشد

 • 1/4
 • 3/8
 • 1/2
 • 3/4
 • 1/1/4
بررسی و انتخاب و خرید انواع شیر کنترل‌کننده فشار با عملکرد و نصب متفارت در این دسته انواع شیر کنترل فشارویکرز VICKERS نظیر «ریلیف ولو فشار ویکرز VICKERS» ، «ردیوسینگ ولو فشار ویکرز VICKERS» ، «سکوئنس ولو فشار ویکرز VICKERS» ، «آنلودینگ ولو ویکرز VICKERS» و «کانتربالانس ویکرز VICKERS» موجود می‌باشد
 1. سایزهای شیرهای کنترلرکننده فشار به ترتیب  (1/4)  – (3/8)  –  (1/2) – (3/4) – (1) –  (1.1/4)  اینچ میباشد که با مراجعه به کاتالوگ ویکرز VICKERS و با توجه دبی عبوری از شیر در فشار مورد نظر ، سایز درست را انتخاب نمایید.
 2. فرمان‌های ولو کنترل فشار باز و ریلیف بسته  با توجه به عملکرد سیستم هیدرولیک  و همچنین حالت تنظیم دستی و برقی (در ولتاژهای مختلف) برای سیستم انتخاب می شود.
 3. شیرآلات کنترل کننده فشار ویکرز VICKERS در مدل‌های «بلوکی» ، «زیرشیری» ، «خطی (لوله‌ای)» در سیستم هیدرولیک نصب می‌شود.
 4. فروش و تامبن شیرآلات «کنترل‌کننده فشار» و «محدودکننده فشار» سیستم هیدرولیک ایتون ویکرز EATON VICKERS

اطلاعات بیشتر

نام کالا

شیر کنترل جهت به همراه سولنوئید یک طرفه

برند کالا

Vickers

شماره فنی

DG4V-3-2A-MUH760

کشور سازنده

انگلستان

وضعیت کالا

کارکرده

guest
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها