فروش شیرکنترل جهت ضربدر موازی ویکرز

برای اطلاع از قیمت ۰۲۱۶۶۱۵۳۹۲۸ تماس بگیرید

توضیحات

شیر برقی هیدرولیک چیست و طرز کار آن به چه صورت است؟

شیرهای هیدرولیک وظیفه کنترل انرژی هیدرولیکی را بر عهده دارند. این نوع شیرها بسته به نوعشان می توانند فشار، جهت و میزان سیالات یا مایعات را تنظیم کنند و در مواقع نیاز، جریان سیالات را قطع و وصل کنند. از انواع سیالات قابل عبور در شیر هیدرولیک می توان به آب، مواد نفتی، گاز، روغن معدنی و غیره اشاره کرد. این شیرها برای کاربردهای صنعتی و در اندازه های متفاوت تولید می شوند و به صورت یک سر و دو سر به بازار عرضه می شوند.

کاربرد شیر هیدرولیک

شیرهای هیدرولیک جزء شیرهای کاملا کاربردی در صنعت می باشند. از این نوع شیرها در صنعت ماشین سازی، مانند بیل های مکانیکی، بولدوزر، موتور سیکلت، استارت خودروها، سیستم ترمز هیدرولیک، تخلیه هیدرولیک و لودرها استفاده می شود. در صنعت ماشین آلات کشاورزی مانند ماشین های برداشت، تراکتورها و سوسپانسیون ها نیز کاربرد ویژه ای دارد. همچنین در صنعت متالوژی در زمینه دستگاه نورد، کوره انفجاری و کنترل کوره الکتریکی هم از شیرهای هیدرولیک استفاده می شود. باید به این نکته توجه داشت که یک برای عملکرد صحیح خود نیاز به شیر هیدرولیک مناسب خود دارد.

شیر های برقی هیدرولیک‌ کنترل جهت و فرمان همانطور که از اسمشون مشخص است مسیر حرکت سیال هیدرولیک را مشخص می کند. شیر های هیدرولیک دارکشنال DIRCTIONAL در دو نوع پاپتی و اسپولی موجود دارند. که شیرهای پاپتی نشتی داخلی بسیار کمی دارند و گران تر هستند. شیرهای اسپولی بسیار پرمصرف هستند که فروش عمده بازار به ابن نوع شیر ها اختصاص دارد.

شیرهای کنترل جهت ویکرز با کد DG4V شروع میشوند که توضیحات و جزییات انها کامل در کاتالوگ شیر ویکرز موجود است. شیر های 1/۲ و 3/4 و 1/1/4 دو طبقه هستند که از یک بدنه اصلی و یک شیر یرقی 1/4 تشکیل مشوند.

اطلاعات بیشتر

نام کالا

شیرکنترل جهت ضربدر موازی مدل Vickers DG4V-3-2A-MU-H7-60

برند کالا

Vickers

شماره فنی

DG4V-3-2A-MU-H7-60 – 24V-DC-30W-PN507848

کشور سازنده

انگلستان

وضعیت کالا

کارکرده

guest
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها