شیر مدولار دوپلوماتیک Duplomatic چیست؟


با هدف ایجاد مرکز تخصصی خدماتی نظیر طراحی و ساخت یونیت هیدرولیک، برگزاری دوره‌های آموزش مقدماتی و پیشرفته هیدرولیک صنعتی، نصب و راه‌اندازی تجهیزات هیدرولیک، خرید و فروش قطعات هیدرولیک، تست و تعمیر انواع تجهیزات هیدرولیکی (مانند پمپ، هیدروموتور و شیر برقی) همراه با رعایت اصول و استانداردهای لازم تأسیس گردیده است. و با فراهم نمودن شرایط محیطی مناسب و استاندارد همراه با پرسنل متخصص و آموزشهای مستمر سعی در بالابردن کیفیت خدمات و ایجاد اطمینان خاطر جهت مشتریان خود نموده است.

ارسال اکسپرس

خرید آسان

پشتیبانی فنی

ضمانت کیفیت

شیر مدولار

شیرآلات مدولار (به انگلیسی Duplomatic valve) جزء شیرآلات مهم هیدرولیکی می باشند که از آنها معمولا در سیستم هایی که تعداد شیرآلات کنترلی زیاد است ، سعی می شود از شیرهای مدولار یا ساندویچی استفاده گردد تا علاوه بر اشغال فضای کمتر ، لوله کشی کمتری بین المانهای سیستم هیدرولیکی اعمال شود .

شیرهای مدولار در سایزهای cetpos03 و cetpos05  بیشترین کاربرد را دارند و در انواع شیرهای کنترل دبی ، کنترل فشار و شیرهای یکطرفه موجود می‌باشند .

درصورت استفاده از این شیرها باید به این نکته توجه نمود که مقدار عبور دهی روغن این شیرها معمولا کمتر از شیرهای بلوکی یا خطی است .

      سازندگان مختلف به شیرهایی که به صورت طبقاتی بر روی هم بسته می‌شوند اسم‌های مختلفی می‌دهند.برای مثال شرکت های رکسروت و پارکر به این شیرها ، شیرهای ساندویچی و شرکت‌های آتوس و دوپلوماتیک ، شیرهای مدولار می گویند.

شیر کنترل جهت دریچه ای BD6

شیر کنترل جهت برقی سری BD6 یک شیر دریچه دار با طراحی بدنه مناسب (طرح مدولار) می باشد. طراحی این شیر به صورتی می باشد که قابلیت اتصال سری و موازی را دارد. شیر کنترل جهت برقی سری BD6 برای کاربرد در سیستم های کامپکت (فشرده قابل نقل و انتقال و پک های کوچک مناسب می باشد.

مشخصات عملکردی شیر کنترل جهت دریچه ای

(اندازه گیری شده با روغن هیدرولیک با ویسکوزیته 36 cSt در دمای 50 درجه سانتی گراد)

  • حداکثر دبی حجمی (بر اساس سری یا موازی بودن) 25 تا 40 لیتر در دقیقه
  • حداکثر فشار کاری (بر اساس سری یا موازی بودن) 250 تا 280 بار
  • محدوده تغیرات دمایی سیال: از 20- تا 80 درجه سانتی گراد
  • وزن: 1.84 کیلوگرم

پاسخ گوی سوالات شما هستیم


در اسرع وقت کارشناسان هیدروآزما به سوال شما پاسخ خواهند داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *