تعمیر پمپ هیدرولیک هیدروموتور و شیر برقی هیدرولیکی


شرکت هیدروآزما مرکز تخصصی تعمیر هیدرولیک (به انگلیسی Hydraulic Repair) در زمینه انواع تجهیزات سیستم هیدرولیک شامل انواع پمپ پیستونی، انواع موتور هیدرولیک یا هیدروموتور و شیر برقی از برندهای مختلف شامل :

رکسروت (Rexroth) ، لینده (Linde) ، کاوازاکی (Kawasaki) ، کوماتسو (Komatsu) ، دنیسون (Denison) ، پارکر (Parker) ، برونینگ هاوس (Brueninghaus)، کاترپیلار (Caterpillar) ، زاور دانفوس (Sauer Danfoss) ، ویکرز (Vickers) ، ایتون (Eaton)، لیبهر (Liebherr) و غیره تخصص دارد.

تعمیر پمپ هیدرولیک هیدروموتور و شیر برقی هیدرولیکی

مراحل تعمیر هیدرولیک تجهیزات

در ابتدای ورود تجهیز هیدرولیکی به کارگاه ، تشکیل پرونده شده و یک کد به تجهیز اختصاص یافته و در صورت نیاز به شست و شو، با دستگاه شست و شو داده خواهد شد. سپس درصورت نیاز به تست به واحد تست و تنظیم و در صورت تعمیر به واحد فنی مربوطه جهت عیب‌یابی اولیه انتقال می یابد.

کارشناسان هیدروآزما پس از دمونتاژ و بررسی کامل قطعات و عیب یابی اولیه، گزارش مربوطه را به اطلاع مشتری می رسانند تا در صورت موافقت، فرایند تعمیر آغاز گردد. پس از تعمیر و رفع عیب، تجهیز هیدرولیکی مونتاژ و جهت صحت عملکرد و بازدهی موردنظر مورد تست قرار می‌گیرد.

هم‌زمان با تست و تنظیم از مراحل تست تصویربرداری و داده‌های مربوطه به‌طور آنلاین در سیستم ثبت خواهد شد. پس از اتمام کار، تجهیز هیدرولیکی بسته‌بندی و گزارش تست به همراه نمودارهای مربوطه از جمله بازده حجمی در فشارهای تست شده تحویل مشتری می‌گردد.

تعمیر پمپ هیدرولیک هیدروموتور و شیر برقی هیدرولیکی

خدمات شرکت هیدروآزما

شرکت هیدروآزما با بهره‌گیری از کارشناسان مجرب خود قادر به ارائه خدمات بازسازی و تعمیر انواع تجهیزات هیدرولیکی می باشد که در ذیل به برخی از آنها اشاره شده است:

  1. پمپ‌ پیستونی، دنده‌ای، پره ای
  2. هیدروموتور پیستون شعاعی، پیستون محوری، دنده‌ای، پره ای
  3. شیر پروپرشنال، کنترل جهت، کنترل فشار، کنترل دبی و شیرهای کاتریجی

امکانات و تجهیزات شرکت هیدروآزما شامل دستگاه تست دینامیک تجهیزات هیدرولیک ، دستگاه تراش ، دستگاه لپینگ، دریل ستونی ، دستگاه شستشوی اتوماتیک و موارد دیگر است.

برای ارتباط با متخصص فنی تعمیر شیر برقی پروپرشنال و سروو

تعمیر پمپ هیدرولیک هیدروموتور و شیر برقی هیدرولیکی

 

در ادامه نمونه هایی از تعمیرات و تست‌های انجام شده توسط کارشناسان شرکت هیدروآزما جهت آشنایی با نحوه تعمیر و تست آورده خواهد شد.

تعمیر پمپ هیدرولیک دنیسون


برای استعلام قیمت و خرید با شماره های زیر تماس بگیرید