فروشگاه محصولات هیدرولیک

شرکت هیدروآزما یکی از بزرگترین فروشگاه هیدرولیک است که می‌تواند تمام نیاز های شما را برطرف کند چه از منابع داخلی و چه وارد کردن قطعات و تجهیزات هیدرولیک از کشورهای خارجی قابل تامین است.

ارسال اکسپرس

خرید آسان

پشتیبانی فنی

ضمانت کیفیت

فروش شیر هیدرولیک دارای سلونوئید‌ی یکطرفه ویکرزفروش شیر هیدرولیک دارای سلونوئید‌ی یکطرفه ویکرز

برای دستیابی به بالاترین عملکرد در سیستم‌های صنعتی هیدرولیک، هر مولفه مهم است. به همین دلیل شرکت‌های صنعتی سراسر جهان به صنایع Eaton متکی هستند تا عملکرد قابل اطمینان مداوم را در طیف گسترده‌ای از کاربردهای صنعتی بکار گیرند. شیرهای هیدرولیکی شناخته شده ی ویکرز، مهندسین را قادر می سازد تا سیستم هایی را طراحی کنند که آسان تر ، کارآمد تر و طولانی تر کار می‌کنند حتی در شرایط سخت تر. شیر آلات دایرکشنال ویکرز دو متنوع‌ترین حالات ، مشخصات فنی ارایه شده اند تا طیف وسیعی از نیازهای سیستم هیدرولیک را پوشش‌دهی نمایند.مهم نیست که سیستم هیدرولیکی چه چالشی دارد، دریچه هدایت قابل اعتماد برای آن در بین سری های DG ویکرز وجود دارد.

 

شیرهای کنترل جهت ویکرز در متنوع‌ترین حالات، مشخصات فنی و سایزی ارایه می شوند تا تمامی نیازهای سیستم هیدرولیک را ساپورت نموده و به سبب بهره‌گیری از بالاترین تکنولوژی روز دنیا در پروسه تولید دارای راندمان کاری و طول عمر مفید بسیار بالایی هستند.

مشخصات فنی

نام کالاشیر دارای سلونوئید‌ی یکطرفه
برند کالاVickers
شماره فنیDG4V-3-22A-MU-H7-60
کشور سازندهانگلستان
وضعیت کالاکارکرده
دسته‌بندی‌ها : شیر کنترل جهت،

پاسخ گوی سوالات شما هستیم


در اسرع وقت کارشناسان هیدروآزما به سوال شما پاسخ خواهند داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *