فروشگاه محصولات هیدرولیک

شرکت هیدروآزما یکی از بزرگترین فروشگاه هیدرولیک است که می‌تواند تمام نیاز های شما را برطرف کند چه از منابع داخلی و چه وارد کردن قطعات و تجهیزات هیدرولیک از کشورهای خارجی قابل تامین است.

ارسال اکسپرس

خرید آسان

پشتیبانی فنی

ضمانت کیفیت

فروش هیدروموتور پیستونی پارکر Parker F12هیدروموتور پیستونی پارکر از هیدروموتور های با قدرت و گشتاور بالا و دور بالا به شمار می آید. قابلیت انتقال گشتاور بالای 400 نیوتن متر در دوره ای محدود را دارد و حتی تعداد دور را با کاهنده های گیربکس به یک دور در دقیقه نیز می رساند. انواع هیدروموتور پیستونی پارکر عبارت است از موارد زیر:

مشخصات فنی هیدروموتور پیستونی پارکر

هیدروموتور پیستونی پارکر از 8 الی 800 سی سی موجود می باشد. حداکثر سرعت هیدروموتور پیستونی پارکر 2500 و حداقل آن 600 دور بر دقیقه می باشد. این هیدروموتور ها از توان 2 کیلووات تا 70 کیلووات موجود هستند. شایان ذکر است در پایین ترین حجم هیدروموتور پیستونی پارکر می توان حداکثر توان را از آن گرفت به شرط آنکه بیشترین دبی ممکن این هیدروموتور که 800 سی سی یا 1200 لیتر بر دقیقه می باشد به خوبی تامین گردد. هیدروموتور پیستونی پارکر به عنوان جایگزین مناسب برای هیدروموتور های TRW نیز محسوب می شود، دلیل این امر نیز این است که مشخصات فنی و ابعادی این هیدروموتور ها معادل یکدیگر است.

هیدروموتور پیستونی پارکر F12

هیدروموتور پیستونی پارکر سری F12 به صورت محور خمیده تولید می شود و از نوع هیدروموتور های دبی ثابت به شمار می آید. هیدروموتور پیستونی Parker F12 در تمامی مدار های باز یا بسته سیستم های هیدرولیک قابل استفاده می باشد. هیدروموتور پیستونی پارکر سری F12 در اندازه های 5، 6، 10، 12، 14 و 19 سی سی موجود می باشد. فشار قابل تحمل توسط هیدروموتور پیستونی پارکر سری F12 بالاتر از 420 بار می باشد ولی بهتر است که فشار دائم کار بیش از 350 بار در این هیدروموتور ها به کار گرفته نشود.

مشخصات فنی هیدروموتور پیستونی پارکر F12

  • بیشترین فشار لحظه ای: 420 بار
  • بیشترین فشار دائم کار بار: 350 بار
  • کمترین سرعت: 50 دور بر دقیقه
  • بیشتری دمای تخلیه: 115 درجه سانتیگراد
  • کمترین دمای تخلیه: 40- درجه سانتیگراد

مشخصات فنی محصول

نام محصولهیدروموتور پیستونی
برند محصولParker
شماره فنیF11-019-MB-SH-S-00
کشور سازندهUSA
لیست قیمت استعلام
وضعیت محصولنو
لینک دانلود کاتالوگکاتالوگ
نماد یا پلاک محصول
دسته‌بندی‌ها : هیدروموتور پیستونی،

پاسخ گوی سوالات شما هستیم


در اسرع وقت کارشناسان هیدروآزما به سوال شما پاسخ خواهند داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *