هیدروموتور دنده ای پارکر Parker F12


با هدف ایجاد مرکز تخصصی خدماتی نظیر طراحی و ساخت یونیت هیدرولیک، برگزاری دوره‌های آموزش مقدماتی و پیشرفته هیدرولیک صنعتی، نصب و راه‌اندازی تجهیزات هیدرولیک، خرید و فروش قطعات هیدرولیک، تست و تعمیر انواع تجهیزات هیدرولیکی (مانند پمپ، هیدروموتور و شیر برقی) همراه با رعایت اصول و استانداردهای لازم تأسیس گردیده است. و با فراهم نمودن شرایط محیطی مناسب و استاندارد همراه با پرسنل متخصص و آموزشهای مستمر سعی در بالابردن کیفیت خدمات و ایجاد اطمینان خاطر جهت مشتریان خود نموده است.

ارسال اکسپرس

خرید آسان

پشتیبانی فنی

ضمانت کیفیت

فروش هیدروموتور دنده ای Parker

هیدروموتور دنده ای پارکر از هیدروموتور های با قدرت و گشتاور بالا و دور پایین به شمار می آید. هیدروموتور دنده ای پارکر که با نام هیدروموتور هیدرولیکی ژیراتوری پارکر و هیدروموتور اوربیتالی پارکر نیز شناخته می شود، قابلیت انتقال گشتاور بالای 400 نیوتن متر در دوره ای محدود را دارد و حتی تعداد دور را با کاهنده های گیربکس به یک دور در دقیقه نیز می رساند. انواع هیدروموتور دنده ای پارکر عبارت است از موارد زیر:

  • هیدروموتور دنده ای پارکر F11
  • هیدروموتور دنده ای پارکر F12

مشخصات فنی هیدروموتور اوربیتالی پارکر

هیدروموتور اوربیتالی پارکر از 8 الی 800 سی سی موجود می باشد. حداکثر سرعت هیدروموتور اوربیتالی پارکر 2500 و حداقل آن 600 دور بر دقیقه می باشد. این هیدروموتور ها از توان 2 کیلووات تا 70 کیلووات موجود هستند. شایان ذکر است در پایین ترین حجم هیدروموتور دنده ای پارکر می توان حداکثر توان را از آن گرفت به شرط آنکه بیشترین دبی ممکن این هیدروموتور که 800 سی سی یا 1200 لیتر بر دقیقه می باشد به خوبی تامین گردد. هیدروموتور اوربیتالی پارکر به عنوان جایگزین مناسب برای هیدروموتور های TRW نیز محسوب می شود، دلیل این امر نیز این است که مشخصات فنی و ابعادی این هیدروموتور ها معادل یکدیگر است.

هیدروموتور اوربیتالی پارکر F12

هیدروموتور اوربیتالی پارکر سری F12 دارای حجم 30 الی 250 سی سی بوده و گشتاور ایجاد شده توسط آن 380 نیوتن متر است. هیدروموتور دنده ای پارکر سری F12 در حجم های پایین تر دارای فشار دائم کار 450 بار می باشد که در مقابل هیدروموتور های بلغاری و چینی بسیار جالب توجه می باشد و انتخاب بسیاری از صنعتگران برای فشار و توان های بالای دستگاه ها می باشد

مشخصات فنی هیدروموتور اوربیتالی پارکر F12

  • کمترین سرعت: 50 دور بر دقیقه
  • بیشتری دمای تخلیه: 115 درجه سانتیگراد
  • کمترین دمای تخلیه: 40- درجه سانتیگراد
دسته‌بندی‌ها : هیدروموتور دنده ای،

پاسخ گوی سوالات شما هستیم


در اسرع وقت کارشناسان هیدروآزما به سوال شما پاسخ خواهند داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *