پمپ پیستونی ناچی


با هدف ایجاد مرکز تخصصی خدماتی نظیر طراحی و ساخت یونیت هیدرولیک، برگزاری دوره‌های آموزش مقدماتی و پیشرفته هیدرولیک صنعتی، نصب و راه‌اندازی تجهیزات هیدرولیک، خرید و فروش قطعات هیدرولیک، تست و تعمیر انواع تجهیزات هیدرولیکی (مانند پمپ، هیدروموتور و شیر برقی) همراه با رعایت اصول و استانداردهای لازم تأسیس گردیده است. و با فراهم نمودن شرایط محیطی مناسب و استاندارد همراه با پرسنل متخصص و آموزشهای مستمر سعی در بالابردن کیفیت خدمات و ایجاد اطمینان خاطر جهت مشتریان خود نموده است.

ارسال اکسپرس

خرید آسان

پشتیبانی فنی

ضمانت کیفیت

پمپ پیستونی ناچی

پمپ هیدرولیک قلب تپنده تمامی سیستم های هیدرولیک صنعتی و راهسازی است از این رو تامین واردات و خرید  پمپ های هیدرولیک بسیار حائز اهمیت است در اصل تولید کننده انرژی هیدرولیکی هیدروپمپ است که تاثیر گذار در تمام نقاط سیستم است.

پمپ پیستونی ناچی NACHI ساخت ژاپن

پمپ پیستونی ناچی از سری پمپ های پر مصرف هستند که کابرد بسیار در دستگاه های تزریق پلاستیکی دارند که به ایران وارد شده است. پمپ هیدرولیک پیستونی NACHI از سایز های کوچک 8cm3/rev  تا 220cm3/rev ساخته شده و ارایه شده و تا 250 bar فشار را تحمل می کنند. به نکته توجه کنید که پمپ تولید کننده فشار نیست بلکه تولید کننده دبی است.

دسته‌بندی‌ها : پمپ پیستونی،

پاسخ گوی سوالات شما هستیم


در اسرع وقت کارشناسان هیدروآزما به سوال شما پاسخ خواهند داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *