فروشگاه محصولات هیدرولیک

شرکت هیدروآزما یکی از بزرگترین فروشگاه هیدرولیک است که می‌تواند تمام نیاز های شما را برطرف کند چه از منابع داخلی و چه وارد کردن قطعات و تجهیزات هیدرولیک از کشورهای خارجی قابل تامین است.

ارسال اکسپرس

خرید آسان

پشتیبانی فنی

ضمانت کیفیت

شیر پروپرشنال رکسروت Rexroth 4WREEشیر پروپرشنال رکسروت Rexroth 4WREE

مشخصات شیر پروپرشنال رکسروت 4WREE

  • سایز ها : NG6 – NG10
  • حداکثر فشار کاری : 315bar
  • مقدار دبی : 80 الی 180 لیتر بر دقیقه
شیر پروپرشنال رکسروت Rexroth 4WREE

ویژگی‌های شیر پروپرشنال رکسروت Rexroth 4WREE

شیر پروپرشنال بوش رکسروت با تیپ 4WRE و 4WREE نیز بصورت تحریک مستقیم در دو سایز 3/8 اینچ و 1/4 اینچ موجود بوده و تفاوت بارز آن با شیر پروپرشنال رکسروت کد 4WRA و 4WRAE درحلقه بسته بودن آن یا دارا بودن فیدبک الکترونیکی موقعیت اسپول می‌باشد و بدین طریق جهت مسیرجریان در شیر و میزان دبی خروجی از آن توسط سلونوئید و اسپول لغزشی تناسبی کنترل می‌گردد.

تفاوت دیگر با شیر پروپرشنال Bosch Rexroth قسمت قبلی در افزایش دبی در دو سایز NS6 و NS10 استاندارد شرکت بوش رکسروت به 80 و 180 لیتر بر دقیقه می‌باشد.

در صورتی که در اول کد سفارش مربوط به شیر تناسبی رکسروت 4WREE ذکر گردد به معنی شیر پروپرشنال حلقه بسته کارت سر خود OBE بوده که با جریان 4 تا 20 میلی آمپر یا ولتاژ 0 تا 10 ولت تحریک می‌گردد. به همین ترتیب کد رکسروت 4WRE به همان معنی ولی کارت الکترونیکی مجزاست که فقط شیرهای 4/3 آن با آمپلی فایرهای دیجیتالی یا آنالوگ با فرمت یورو کارت Rexroth موجود می‌باشد.

دسته‌بندی‌ها : شیر پروپرشنال،

پاسخ گوی سوالات شما هستیم


در اسرع وقت کارشناسان هیدروآزما به سوال شما پاسخ خواهند داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *