فروشگاه محصولات هیدرولیک

شرکت هیدروآزما یکی از بزرگترین فروشگاه هیدرولیک است که می‌تواند تمام نیاز های شما را برطرف کند چه از منابع داخلی و چه وارد کردن قطعات و تجهیزات هیدرولیک از کشورهای خارجی قابل تامین است.

ارسال اکسپرس

خرید آسان

پشتیبانی فنی

ضمانت کیفیت

پمپ هیدرولیک پیستونی رکسروت REXROTH A10VSO45برای خرید پمپ پیستونی هیدرولیک باید به عوامل مختلفی توجه داشته باشید و دقیقا مشخصات پمپ موردنیاز خود را تعیین کنید. برای مثال چپ گرد یا راست گرد بودن پمپ، تک خار یا هزار خار بودن شفت و همچنین دو پیچ یا چهار پیچ بودن پمپ که با توجه به سایز آن تعیین می‌شود، از جمله موارد مهمی هستند که باید هنگام خرید در نظر داشته باشید. اگر اطلاعات کافی در این باره ندارید، جای هیچ نگرانی نیست. فقط کافی است که درست مانند فرایند خرید تمامی همه‌ی پمپ‌های رکسروت عکسی از پلاک درج‌شده روی پمپ سابق را برای شرکت هیدروآزما ارسال کنید.

برای ارسال درخواست و اطلاع از قیمت و  خرید پمپ هیدرولیک بوش رکسروت BOSCH REXROTH سری A10VSO  سایز 45 از طریق تماس تلفنی با فروشگاه هیدروآزما تماس بگیرید.

مشخصات پمپ پیستونی A10VSO45

  • پمپ رکسروت A10VSO45
  • پمپ پیستونی دبی متغیر
  • حجم جابجایی : 45 سی‌سی
  • 1500RPM لیتر : 67
  • ماکزیمم فشار کاری : 350 بار BAR
  • فشار کاری دائم : 280 بار BAR

نکات مهم برای خرید پمپ رکسروت A10VSO45

تعمیر با ضمانت و تست پمپ دبی متغیر A10VSO45 در هیدروآزما

در بسیاری از موارد، نیازی به خرید پمپ جدید نیست و شما می‌توانید با پرداخت هزینه‌ای به مراتب کمتر پمپ خراب‌شده را تعمیر کنید. خبر خوب اینکه هیدروآزما علاوه بر تامین قطعات، امکان تعمیر آن‌ها را توسط متخصصان کارآزموده فراهم کرده است. به این منظور ابتدا عیب‌یابی انجام شده و پس از تعمیر و تعویض لوازم پمپ A10VSO رکسروت ، پمپ تست می‌شود تا عملکرد مناسب آن تایید گردد. در مرحله آخر، پمپ را کالیبره می‌کنند تا روی فشار موردنظر سیستم هیدرولیک شما تنظیم شود.

دسته‌بندی‌ها : پمپ پیستونی،

پاسخ گوی سوالات شما هستیم


در اسرع وقت کارشناسان هیدروآزما به سوال شما پاسخ خواهند داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *