فروشگاه محصولات هیدرولیک

شرکت هیدروآزما یکی از بزرگترین فروشگاه هیدرولیک است که می‌تواند تمام نیاز های شما را برطرف کند چه از منابع داخلی و چه وارد کردن قطعات و تجهیزات هیدرولیک از کشورهای خارجی قابل تامین است.

ارسال اکسپرس

خرید آسان

پشتیبانی فنی

ضمانت کیفیت

فروش هیدروموتور دنده ای TRWهیدروموتور تی آر دبلیو محصول کشور آلمان بوده و یکی از شاخص ترین برند ها در صنعت هیدرولیک به شمار می رود. موتور هیدرولیک دنده ای یا اوربیتالی TRW دارای طراحی به صورت اوربیتالی بوده و در انواع موتور هیدرولیک دور پایین و قدرتی ارائه می شود. هیدروموتور دنده ای TRW در سایز های مختلفی در هیدروآزما عرضه می گردد. انواع هیدروموتور دنده ای TRW قابل ارائه در هیدروآزما عبارت است از موارد زیر:

  • هیدروموتور دنده ای TRW 16000
  • هیدروموتور دنده ای TRW 19000
  • هیدروموتور دنده ای TRW 24000
  • هیدروموتور دنده ای TRW 28000
  • هیدروموتور دنده ای TRW 32000
  • هیدروموتور دنده ای TRW 47000
  • هیدروموتور دنده ای TRW 68000
  • هیدروموتور دنده ای TRW 95000

مشخصات فنی هیدروموتور دنده ای TRW

هیدروموتور دنده ای TRW یا اوربیتالی تی آر دبلیو یکی از گزینه های مناسب برای ایجاد گشتاور بالا در سیستم هیدرولیک است. از هیدروموتور دنده ای TRW معمولا در دستگاه های تزریق پلاستیک، دستگاه های کشاورزی و نوار نقاله های قدرتمند استفاده می شود. هیدروموتور اوربیتالی تی آر دبلیو از سایز 16000 الی 95000 تولید شده و این امکان را به کاربر می دهد که با توجه به نیاز خود هیدروموتور مورد نظر خود را انتخاب نماید. هیدروموتور اوربیتالی تی آر دبلیو به صورت شافت کونیک یا مخروطی و شافت صاف ارائه می شود. 

همانطور که از نام این تجهیز مشخص است عملکرد هیدروموتور اوربیتالی TRW که با نام هیدروموتور دنده ای تی آر دبلیو نیز شناخته می شود به صورت اوربیتالی یا همان ماه و ستاره ای می باشد. ظرفیت هیدروموتور اوربیتالی تی آر دبلیو یا هیدروموتور دنده ای TRW با عددی که در مقابل نام آن درج می شود نمایش داده می شود نکنه حائز اهمیت این است که هر چه میزان جابجایی حجمی هیدروموتور کمتر باشد دارای دور بالاتری بوده و زمان کمتری برای یک دور کامل نیاز دارد و در نتیجه گشتاور کمتری را حاصل می کند.

مشخصات فنی محصول

نام محصولهیدروموتور دنده ای
برند محصولTRW
شماره فنیMAB120-6042-15729
کشور سازندهGermany
لیست قیمت استعلام
وضعیت محصولنو
لینک دانلود کاتالوگکاتالوگ
نماد یا پلاک محصول فروش هیدروموتور دنده ای TRW
دسته‌بندی‌ها : هیدروموتور دنده ای،

پاسخ گوی سوالات شما هستیم


در اسرع وقت کارشناسان هیدروآزما به سوال شما پاسخ خواهند داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *