فروش شیر برقی ویکرز سایز ۴/۳ به همراه یک سر ولو VICKERS

شیر برقی ویکرز در این دسته از فروشگاه یکی از مدل‌های شیر برقی هیدرولیک برای کنترل جهت جریان است. شرکت انگلیسی ایتون ویکرز (Eaton Vickers) شیرهای سلونوئید‌ی هیدرولیک خود را در سایزهای مختلف برای عبور دبی‌های مختلف تولید کرده‌است. کیفیت بالای ساخت و دارا یودن استانداردهای مکانیکی باعث استفاده از این شیر در ماشین‌آلات و صنایع مختلف شده است. شیرهای هیدرولیک برقی ویکرز انگلستان در انواع یونیت هیدرولیک ، ماشین‌آلات سرامیک، کارخانجات و مجتمع‌های فولادی و ریخته‌گری، پالایشگاه‎ و پتروشیمی‌های نفتی و گازی، سازه‌های و سکوهای دریایی و صنایع مادر کاربرد دارد.

انتخاب شیر هیدرولیک ایتون ویکرز برای سیستم هیدرولیک

شیر هیدرولیک برقی ایتون ویکرز به‌صورت بلوکی (منیفولدی) در سیستم هیدرولیک نصب می‌شوند. شیرهای کنترل جهت هیدرولیکی با تغییر مسیر سیال، فرمان هیدرولیک را به عملگرهای مختلف (اکچوئیتور) صادر می‌کنند. برای انتخاب سایز شیر هیدرولیک ویکرز ابتدا حجم دبی عبوری را در دقیقه (LPM) با توجه به پمپ سیستم هیدرولیک به‌دست بیاورید. در محاسبه به لیتراژ عبوری به فشار کاری سیستم هم دقت نمایید. هر کدام از شیرها در فشارهای مختلف میزان متفاوتی از دبی را از خود عبور می‌دهند. مشخص کردن فرمان داخلی شیر در حالت نرمان و فعال از دیگر پارامترهای مهم انتخاب شیر هیدرولیک است. ولتاژ بوبین شیر و تطابق آن با فرمان الکتریکی سیستم برقی از دیگر پارامترهای انتخاب شیر برقی ویکرز است.

معرفی مدل‌های مختلف شیر سلونوئیدی ویکرز

سلونوئید ولو هیدرولیک ایتون ویکرز در این دسته توانایی تحمل 350 بار فشار را در حالت بیشینه دارند. فرمان‌های حالت نرمال وسط؛ باز، بسته، اچ، صندل، P به A  و P به B و … از جمله پرکاربردترین فرمان‌ها می‌باشند. شرکت ویکرز شیرهای برقی کنترل جهت هیدرولیک را از سایز 1/4 اینچ تا 1.1/4 اینچ برای عبور حجم‌های مختلف تولید کرده است. کدهای این ولوها عبارت‌اند از؛

  • کد DG4V3 سایز 1/4 اینچ شیر ساده در حالت دو بوبین و تک بوبین
  • کد DG4V5 سایز 3/8 اینچ شیر ساده در حالت دو بوبین و تک بوبین
  • کد DG5V7 سایز 1/2 اینچ شیر پیلوت دار در حالت دو بوبین و تک بوبین
  • کد DG5V8 سایز 3/4  اینچ شیر پیلوت دار در حالت دو بوبین و تک بوبین
  • کد DG5V10 سایز 1.1/4 اینچ شیر پیلوت دار در حالت دو بوبین و تک بوبین

این شیرهای کنترل جهت دارای یک شیر سایز ۴/۳ برای تغییر موضع اسپول و یک بدنه که اسپول در آن تعبیه شده می باشد. دبی اصلی از بدنه می گذرد. همچنین این شیر‌ها دارای فرمان‌های مختلف جهت کارایی‌های مختلف می‌باشد.

مشخصات فنی

کالاشیر هیدرولیک ۴/۳ به همراه یک سر ولو برقی ۴/۳ با سلونوئید‌ی دو طرفه
برند کالاVickers
شماره فنیDG5V733CVMUH40 // DG4V3S6CVMUH560
کشور سازندهانگلستان
وضعیت کالاکارکرده
برای استعلام قیمت تماس بگیرید
021661540240216615392809309607484