فروش شیرکنترل جهت ضربدر موازی ویکرز


با هدف ایجاد مرکز تخصصی هیدرولیک بصورت مهندسی با موضوعات:

  1. طراحی و ساخت یونیت هیدرولیک(پاورپک)
  2. برگزاری دوره‌های آموزشی هیدرولیک
  3. خدمات تست و تنظیم تجهیزات هیدرولیک
  4. تامین تجهیزات هیدرولیک
  5. مشاوره سیستم‌های هیدرولیک
  6. به‌روز‌رسانی سیستم های هیدرولیک

فعالیت می‌کند.

ارسال اکسپرس

خرید آسان

پشتیبانی فنی

ضمانت کیفیت

فروش شیرکنترل جهت ضربدر موازی ویکرز

شیر برقی هیدرولیک چیست و طرز کار آن به چه صورت است؟

شیرهای هیدرولیک وظیفه کنترل انرژی هیدرولیکی را بر عهده دارند. این نوع شیرها بسته به نوعشان می توانند فشار، جهت و میزان سیالات یا مایعات را تنظیم کنند و در مواقع نیاز، جریان سیالات را قطع و وصل کنند. از انواع سیالات قابل عبور در شیر هیدرولیک می توان به آب، مواد نفتی، گاز، روغن معدنی و غیره اشاره کرد. این شیرها برای کاربردهای صنعتی و در اندازه های متفاوت تولید می شوند و به صورت یک سر و دو سر به بازار عرضه می شوند.

کاربرد شیر هیدرولیک

شیرهای هیدرولیک جزء شیرهای کاملا کاربردی در صنعت می باشند. از این نوع شیرها در صنعت ماشین سازی، مانند بیل های مکانیکی، بولدوزر، موتور سیکلت، استارت خودروها، سیستم ترمز هیدرولیک، تخلیه هیدرولیک و لودرها استفاده می شود. در صنعت ماشین آلات کشاورزی مانند ماشین های برداشت، تراکتورها و سوسپانسیون ها نیز کاربرد ویژه ای دارد. همچنین در صنعت متالوژی در زمینه دستگاه نورد، کوره انفجاری و کنترل کوره الکتریکی هم از شیرهای هیدرولیک استفاده می شود. باید به این نکته توجه داشت که یک برای عملکرد صحیح خود نیاز به شیر هیدرولیک مناسب خود دارد.

شیر های برقی هیدرولیک‌ کنترل جهت و فرمان همانطور که از اسمشون مشخص است مسیر حرکت سیال هیدرولیک را مشخص می کند. شیر های هیدرولیک دارکشنال DIRCTIONAL در دو نوع پاپتی و اسپولی موجود دارند. که شیرهای پاپتی نشتی داخلی بسیار کمی دارند و گران تر هستند. شیرهای اسپولی بسیار پرمصرف هستند که فروش عمده بازار به ابن نوع شیر ها اختصاص دارد.

شیرهای کنترل جهت ویکرز با کد DG4V شروع می‌شوند که توضیحات و جزییات انها کامل در کاتالوگ شیر ویکرز موجود است. شیر های 1/2 و 3/4 و 1/4 دو طبقه هستند که از یک بدنه اصلی و یک شیر برقی 1/4 تشکیل می‌شوند.

مشخصات فنی

نام کالاشیرکنترل جهت ضربدر موازی ویکرز Vickers
برند کالاVickers
شماره فنیDG4V-3-2A-MU-H7-60 – 24V-DC-30W-PN507848
کشور سازندهانگلستان
وضعیت کالاکارکرده
دسته‌بندی‌ها : شیر کنترل جهت،

پاسخ گوی سوالات شما هستیم


در اسرع وقت کارشناسان هیدروآزما به سوال شما پاسخ خواهند داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *