فروشگاه محصولات هیدرولیک

شرکت هیدروآزما یکی از بزرگترین فروشگاه هیدرولیک است که می‌تواند تمام نیاز های شما را برطرف کند چه از منابع داخلی و چه وارد کردن قطعات و تجهیزات هیدرولیک از کشورهای خارجی قابل تامین است.

ارسال اکسپرس

خرید آسان

پشتیبانی فنی

ضمانت کیفیت

فروش شیرکنترل جهت ضربدر موازی ویکرز Vickersفروش شیرکنترل جهت ضربدر موازی ویکرز

شیر های برقی هیدرولیک‌ کنترل جهت و فرمان همانطور که از اسمشون مشخص است مسیر حرکت سیال هیدرولیک را مشخص می کند. شیر های هیدرولیک دایرکشنال (به انگلیسی DIRCTIONAL) در دو نوع پیلوتی و اسپولی موجود دارند. که شیرهای پیلوتی نشتی داخلی بسیار کمی دارند و گران تر هستند. شیرهای اسپولی بسیار پرمصرف هستند که فروش عمده بازار به ابن نوع شیر ها اختصاص دارد.

شیرهای کنترل جهت ویکرز با کد DG4V شروع می‌شوند که توضیحات و جزییات آنها کامل در کاتالوگ شیر ویکرز موجود است. شیر های 1/2 و 3/4 و 1/4 دو طبقه هستند که از یک بدنه اصلی و یک شیر برقی 1/4 تشکیل می‌شوند.

کاربرد شیر هیدرولیک

شیرهای هیدرولیک جزء شیرهای کاملا کاربردی در صنعت می باشند. از این نوع شیرها در صنعت ماشین سازی، مانند بیل های مکانیکی، بولدوزر، موتور سیکلت، استارت خودروها، سیستم ترمز هیدرولیک، تخلیه هیدرولیک و لودرها استفاده می شود. در صنعت ماشین آلات کشاورزی مانند ماشین های برداشت، تراکتورها و سوسپانسیون ها نیز کاربرد ویژه ای دارد. همچنین در صنعت متالوژی در زمینه دستگاه نورد، کوره انفجاری و کنترل کوره الکتریکی هم از شیرهای هیدرولیک استفاده می شود. باید به این نکته توجه داشت که یک سیستم هیدرولیک برای عملکرد صحیح خود نیاز به شیر هیدرولیک مناسب خود دارد.

مشخصات فنی

نام کالاشیر کنترل جهت ضربدر موازی ویکرز Vickers
برند کالاVickers
شماره فنیDG4V-3-2A-MU-H7-60 – 24V-DC-30W-PN507848
کشور سازندهانگلستان
وضعیت کالاکارکرده
دسته‌بندی‌ها : شیر کنترل جهت،

پاسخ گوی سوالات شما هستیم


در اسرع وقت کارشناسان هیدروآزما به سوال شما پاسخ خواهند داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *