فروشگاه محصولات هیدرولیک

شرکت هیدروآزما یکی از بزرگترین فروشگاه هیدرولیک است که می‌تواند تمام نیاز های شما را برطرف کند چه از منابع داخلی و چه وارد کردن قطعات و تجهیزات هیدرولیک از کشورهای خارجی قابل تامین است.

ارسال اکسپرس

خرید آسان

پشتیبانی فنی

ضمانت کیفیت

پمپ پیستونی ویکرز Vickers پمپ پیستونی ویکرز طراحی و تولید شده توسط کمپانی Eaton Vickers آمریکا می باشد و این کمپانی یکی از معتبرترین نام ها در صنعت هیدرولیک می باشد. این پمپ ها برای فشار‌های متوسط و فشارهای بالا هیدرولیک طراحی و ساخته شده‌اند.

پمپ پیستونی ویکرز یکی از باکیفیت ترین انواع پمپ های هیدرولیک می باشد سرویس‌های دوره‌ای، تعمیر و نگهداری از این پمپ هیدرولیک در هر سیستم هیدرولیکی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و به سلامت و طول عمر پمپ بسیار کمک می‌کند.

انواع پمپ پیستونی ویکرز

پمپ های پیستونی هیدرولیک ویکرز از نظر عملکرد به دسته های مختلفی تقسیم بندی می شوند.

پمپ پیستونی ویکرز در پوسته‌های PVB – PVQ – PVH – PVM – PVW – PVR – PVX ارائه شده است که با مراجعه به کاتالوگ پمپ های ویکرز vickers می توانید از جابجایی های حجمی هر کدام مطلع شوید.

این سری از پمپ های هیدرولیک دبی متغیر ایتون ویکرز با راندمان بالا در فشار های بالا، بسیار کم صدا اغلب دستگاه‌های صنعتی و یونیت‌های هیدرولیک مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مشخصات فنی پمپ پیستونی ویکرز PVH

توجه کنید که پمپ ویکرز PVB جهت تامین دبی بصورت متغیر در سیستم هیدرولیک مورد استفاده می‌شود.

با استفاده از دسته‌بندی‌ها و فیلتر کردن پمپ‌ها ، با توجه به ((دبی و فشار و نحوه نصب)) پمپ هیدرولیک مناسب را برای سیستم هیدرولیک انتخاب نمایید و اقدام به خرید پمپ سیستم هیدرولیک نمایید.

پمپ‌های هیدرولیکی بر اساس مقدار جابجایی سیال در هر دور چرخش در واحد سی‌سی در دور (cc/min) تقسیم‌بندی می‌شوند که با توجه به سرعت چرخش الکتروموتور یا دیزل‌ژنراتور کوپل‌شده با پمپ ، خروجی بر اساس لیتر در دقیقه (L/min) تعریف می‌شود. پمپ سری PVB دارای سایزهای 5 – 6 – 10 – 15 – 20 – 29 – 45 و 90 می‌باشد.

فروش انواع پمپ پیستونی ویکرز در مدل های

  • ۳۵V
  • ۲۵V
  • ۲۰V
  • V20
  • PVQ
  • PVH

پاسخ گوی سوالات شما هستیم


در اسرع وقت کارشناسان هیدروآزما به سوال شما پاسخ خواهند داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *