فروشگاه محصولات هیدرولیک

شرکت هیدروآزما یکی از بزرگترین فروشگاه هیدرولیک است که می‌تواند تمام نیاز های شما را برطرف کند چه از منابع داخلی و چه وارد کردن قطعات و تجهیزات هیدرولیک از کشورهای خارجی قابل تامین است.

ارسال اکسپرس

خرید آسان

پشتیبانی فنی

ضمانت کیفیت

صنعت نفت و پتروشیمیدر کمپرسورهای رفت و برگشتی صنایع نفت و گاز، نیروی محرک کمپرسور توسط الکتروموتور، با توربین تأمین شده و سیستم روانکاری به طور مستقیم یا غیرمستقیم نیروی محرک خود را از میل‌لنگ کمپرسور تأمین می‌کند. کمپرسور رفت و برگشتی هیدرولیک، یک سیستم خنک‌ کننده آبی با نیروی محرک مجزا وظیفه خنک‌سازی کمپرسور را بر عهده دارد.

تجهیزات هیدرولیکی در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی

برخی از این تجهیزات نفت و گاز و پتروشیمی هیدرولیکی هستند و با فناوری و تکنولوژی‌های جدید و مدرن کار می‌کنند. معمولا از تجهیزات هیدرولیکی برای انتقال و جابجایی گازها و مایعات استفاده می‌شود چرا که این کار با کمترین فشار به لوله‌ها و مخازن این صنایع انجام می‌شود. موتورها، پمپ‌ها، شیرها، پمپ‌های کفکش و بسیاری دیگر از این قبیل تجهیزات در این صنایع با فناوری و تکنولوژی هیدرولیکی ساخته می‌شوند.

ازجمله تجهیزات هیدرولیکی در صنعت نفت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • انتقال سیالات با استفاده از انواع پمپ‌های هیدرولیکی
  • مهار کردن جریان سیالات توسط انواع شیرآلات هیدرولیکی
  • استفاده از بالابرهای هیدرولیکی جهت انتقال نفرات و بار بین طبقات یک نیروگاه، سکوی نفتی و یا پالایشگاه
  • پیکورهای سنگین و نیمه سنگین برای حفاری
  • جرثقیل‌های دروازه‌ای (Gantry)
  • جک‌های سیم بکسل (Strand jack)

در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی یکی از موارد بسیار مهم رساندن آب به مته‌ها و تجهیزات حفاری است. این کار به وسیله پمپ‌های آب استفاده می‌شود که این مدل پمپ‌ها در رنج وسیعی تولید و طراحی می‌شوند که قابلیت استفاده از موتور برقی، موتور احتراقی و هیدرولیک را دارند، انتخاب نوع نیرو محرکه بستگی به طراحی و نیاز کاربر دارد.

دسته‌بندی‌ها : صنایع مرتبط،

پاسخ گوی سوالات شما هستیم


در اسرع وقت کارشناسان هیدروآزما به سوال شما پاسخ خواهند داد.

با سلام و ارادت
مهندس آب و سازه های هیدرولیکی هستم. در حال حاضر مشغول در یکی از شرکت های آب منطقه ای هستم ولی علاقه دارم خدمت روی سکوهای نفتی رو تجربه کنم. خواهشمندم در صورتی که موردی برای کار سراغ داشتید بنده رو مطلع کنید تا رزومه و علایقم رو بفرستم.

مدیر گفت:

سلام جناب رضایی عزیز، به واحد نیرو انسانی ارجاع داده شد در صورت نیاز با شما تماس خواهند گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *