صنایع حمل و نقل


با هدف ایجاد مرکز تخصصی خدماتی نظیر طراحی و ساخت یونیت هیدرولیک، برگزاری دوره‌های آموزش مقدماتی و پیشرفته هیدرولیک صنعتی، نصب و راه‌اندازی تجهیزات هیدرولیک، خرید و فروش قطعات هیدرولیک، تست و تعمیر انواع تجهیزات هیدرولیکی (مانند پمپ، هیدروموتور و شیر برقی) همراه با رعایت اصول و استانداردهای لازم تأسیس گردیده است. و با فراهم نمودن شرایط محیطی مناسب و استاندارد همراه با پرسنل متخصص و آموزشهای مستمر سعی در بالابردن کیفیت خدمات و ایجاد اطمینان خاطر جهت مشتریان خود نموده است.

ارسال اکسپرس

خرید آسان

پشتیبانی فنی

ضمانت کیفیت

صنایع حمل و نقل

لیفتراک دستگاهی مدرن  است که جهت جابه جایی و بالابری انواع متفاوتی از بارها به کار می رود که بر اساس نیاز مشتریان در سه مدل لیفتراک دیزلی ، لیفتراک دوگانه سوز ، لیفتراک برقی ارائه می گردد. همچنین از تجهیزات انبار می توان به جک پالت اشاره کرد که بسیار پر کاربرد در تمامی صنایع می باشد.

جرثقیل یا گرانبر وسیله‌است که بار را در راستای قائم با ترکیب شش جهت حرکتی کنترل پایا جابه‌جا می‌کند. حمل بار و انتقال بار با  استفاده از پمپ‌ها و موتورهای هیدرومکانیکی و الکتریکی انجام می‌گیرد.

صنایع راه اهن

ماشین آلات مورد استفاده در ساخت راه آهن عمدتا به صورت هیدرولیکی نیروی خود را اعمال می کنند، همچنین در لوکوموتیو ها نیز از سیستم هیدرولیکی استفاده می شود. دستگاه های ریل گذار و شمع کوب، و ویبراتور و… از دستگاه‌های مورد استفاده در صنایع ریلی می‌باشند.

دسته‌بندی‌ها : صنایع مرتبط،

پاسخ گوی سوالات شما هستیم


در اسرع وقت کارشناسان هیدروآزما به سوال شما پاسخ خواهند داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *