فروشگاه محصولات هیدرولیک

شرکت هیدروآزما یکی از بزرگترین فروشگاه هیدرولیک است که می‌تواند تمام نیاز های شما را برطرف کند چه از منابع داخلی و چه وارد کردن قطعات و تجهیزات هیدرولیک از کشورهای خارجی قابل تامین است.

ارسال اکسپرس

خرید آسان

پشتیبانی فنی

ضمانت کیفیت

فروش پرشر سوئیچ TOS RAKOVNIKپرشر سوئیچ چیست ؟

پرشر سوئیچ یا کلید اتوماتیک تنظیم فشار نوعی کلید است که پس از دستیابی به فشار مشخص در ورودی، یک مدار الکتریکی را قطع می کند. این کلید ممکن است به گونه ای طراحی شود که در صورت دستیابی به یک فشار حداقل و همچنین یک فشار حداکثر ، عمل کند. پرشر سوئیچ ها غالبا” در صنعت دارای سیال پر فشار به منظور کنترل اتوماتیک سیستم مورد استفاده قرار می گیرند.

  • نوع دیگری از پرشر سوئیچ به منظور اندازه گیری فشار مکانیکی مورد استفاده قرار می گیرد مانند باز کردن اتوماتیک در هنگام ورود به یک مجتمع یا در دزدگیر های منازل که البته این مورد در حوزه فعالیت این شرکت قرار نمی گیرد.

کاربرد پرشر سوئیچ هیدورلیک

  • پرشر سوئیچ های هیدرولیک معمولا” در مخازن روغن ماشین مورد استفاده قرار میگیرد تا به کاربر، کاهش سطح فشار آن را اطلاع دهد.

از آنجایی که بخش های داخلی پرشر سوئیچ به شکل مستقیم با سیال در ارتباط هستند، باید هم از لحاظ توانایی و هم طول عمر نسبت به سیستمی که درون آن قرار می گیرند، پیش از خرید محصول مورد ارزیابی قرار گیرند. به عنوان مثال دیافراگم لاستیکی معمولا” در سیستم های دارای آب مورد استفاده قرار می گیرد، اما در صورت استفاده برای سیستم های حاوی نفت و روغن به سرعت کارایی خود را از دست می دهد.

کاربرد پرشر سوئیچ پنوماتیک

  • قطع و وصل پمپ آب چاه خانگی ، زمانی که آب از مخزن فشار تخلیه می شود.
  • قطع منبع برق کمپرسور گاز برقی ، هنگام دستیابی به فشار مشخص در مخزن
  • قطع کمپرسور گاز ، هنگامی که مکش امکان پذیر نباشد.
  • در کنترل شارژ باتری های درون سلولی
  • شلنگ های حاوی هوا که کلیدی را هنگام عبور وسیله نقلیه از روی آن فعال می کند. ( در اندازه گیری حجم وسیله عبوری ترافیک و ایستگاه های گاز و پمپ بنزین کاربرد دارد )

مشخصات فنی

کشور سازندهچک اسلواکی
نام کالاشیر پرشر سوئیچ
شماره فنیTR1-32T-1
وضعیت کالاکارکرده
برند کالاTOS RAKOVNIK
دسته‌بندی‌ها : قطعات جانبی،

پاسخ گوی سوالات شما هستیم


در اسرع وقت کارشناسان هیدروآزما به سوال شما پاسخ خواهند داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *