فروش پرشر سوئیچ متغیر TOS RAKOVNIK


با هدف ایجاد مرکز تخصصی خدماتی نظیر طراحی و ساخت یونیت هیدرولیک، برگزاری دوره‌های آموزش مقدماتی و پیشرفته هیدرولیک صنعتی، نصب و راه‌اندازی تجهیزات هیدرولیک، خرید و فروش قطعات هیدرولیک، تست و تعمیر انواع تجهیزات هیدرولیکی (مانند پمپ، هیدروموتور و شیر برقی) همراه با رعایت اصول و استانداردهای لازم تأسیس گردیده است. و با فراهم نمودن شرایط محیطی مناسب و استاندارد همراه با پرسنل متخصص و آموزشهای مستمر سعی در بالابردن کیفیت خدمات و ایجاد اطمینان خاطر جهت مشتریان خود نموده است.

ارسال اکسپرس

خرید آسان

پشتیبانی فنی

ضمانت کیفیت

فروش پرشر سوئیچ متغیر TOS RAKOVNIK

 

پرشر سوئیچ چیست ؟

پرشر سوئیچ یا کلید اتوماتیک تنظیم فشار نوعی کلید است که پس از دستیابی به فشار مشخص در ورودی، یک مدار الکتریکی را قطع می کند. این کلید ممکن است به گونه ای طراحی شود که در صورت دستیابی به یک فشار حداقل و همچنین یک فشار حداکثر ، عمل کند. پرشر سوئیچ ها غالبا” در صنعت دارای سیال پر فشار به منظور کنترل اتوماتیک سیستم مورد استفاده قرار می گیرند.

  • نوع دیگری از پرشر سوئیچ به منظور اندازه گیری فشار مکانیکی مورد استفاده قرار می گیرد مانند باز کردن اتوماتیک در هنگام ورود به یک مجتمع یا در دزدگیر های منازل که البته این مورد در حوزه فعالیت این شرکت قرار نمی گیرد.

کاربرد پرشر سوئیچ هیدورلیک

  • پرشر سوئیچ های هیدرولیک معمولا” در مخازن روغن ماشین مورد استفاده قرار میگیرد تا به کاربر، کاهش سطح فشار آن را اطلاع دهد.

از آنجایی که بخش های داخلی پرشر سوئیچ به شکل مستقیم با سیال در ارتباط هستند، باید هم از لحاظ توانایی و هم طول عمر نسبت به سیستمی که درون آن قرار می گیرند، پیش از خرید محصول مورد ارزیابی قرار گیرند. به عنوان مثال دیافراگم لاستیکی معمولا” در سیستم های دارای آب مورد استفاده قرار می گیرد، اما در صورت استفاده برای سیستم های حاوی نفت و روغن به سرعت کارایی خود را از دست می دهد.

کاربرد پرشر سوئیچ پنوماتیک

  • قطع و وصل پمپ آب چاه خانگی ، زمانی که آب از مخزن فشار تخلیه می شود.
  • قطع منبع برق کمپرسور گاز برقی ، هنگام دستیابی به فشار مشخص در مخزن
  • قطع کمپرسور گاز ، هنگامی که مکش امکان پذیر نباشد.
  • در کنترل شارژ باتری های درون سلولی
  • شلنگ های حاوی هوا که کلیدی را هنگام عبور وسیله نقلیه از روی آن فعال می کند. ( در اندازه گیری حجم وسیله عبوری ترافیک و ایستگاه های گاز و پمپ بنزین کاربرد دارد )

مشخصات فنی

نام کالا شیر پرشر سوئیچ متغیر
برند کالا TOS RAKOVNIK
شماره فنی TR1-32T-1
کشور سازنده چک اسلواکی
وضعیت کالا نو
دسته‌بندی‌ها : قطعات جانبی،

پاسخ گوی سوالات شما هستیم


در اسرع وقت کارشناسان هیدروآزما به سوال شما پاسخ خواهند داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *