پمپ پره ای یوکن YUKEN


با هدف ایجاد مرکز تخصصی هیدرولیک بصورت مهندسی با موضوعات:

  1. طراحی و ساخت یونیت هیدرولیک(پاورپک)
  2. برگزاری دوره‌های آموزشی هیدرولیک
  3. خدمات تست و تنظیم تجهیزات هیدرولیک
  4. تامین تجهیزات هیدرولیک
  5. مشاوره سیستم‌های هیدرولیک
  6. به‌روز‌رسانی سیستم های هیدرولیک

فعالیت می‌کند.

ارسال اکسپرس

خرید آسان

پشتیبانی فنی

ضمانت کیفیت

پمپ پره ای یوکن

پمپ پره ای یوکن ساخت ژاپن و چین در سیستم های هیدرولیک موجود در ایران بسیار کاربردی است دستگاه های متعدد مختلف مانند دستگاه تزریق پلاستیک و … با پمپ های yuken وارد ایران شده اند.

پمپ یوکن یا پمپ کارتریجی یوکن YUKEN از سری پمپ های بی صدا و با کیفیت بازار ایران است که به دلیل واردات کم ؛ کمیاب شده است.

پمپ هیدرولیک، به عنوان تامین کننده انرژی هیدرولیکی محسوب میشود که با موتور های الکتریکی و گازوییلی و .. کوبل شده و کار میکنند پمپ های هیدرولیک کارتریجی یوکن ، برای سیستم فشار متوسط طراحی شده و معروف به پمپ های با راندمان و دوام بالا هستن .

پمپ کارتریجی که به نام پمپ پره ای هیدرولیک و پمپ تیغه ای نیز شناخته می شود از سری پمپ های V در سیستم های صنعتی به دلیل صدای بسیار کم استفاده میکنند دستگاه های تزریق پلاستیک ، دستگاه پرس اجر ؛ پرس لوله ، پرس لنت ؛ تولید های فولاد ونورد استفاده بسیاری دارند سری های VQ به دلیل فشار بالاتر و صدای بیشتر در سیستم های موبایل هیدرولیک و راهسازی کاربرد دارند

معرفی پمپ پره ای یوکن YUKEN 

پمپ کارتریجی  که به نام پمپ پره ای هیدرولیک و پمپ تیغه ای نیز شناخته می شود، به عنوان یکی از پر استفاده ترین پمپ ها در سیستم های هیدرولیک صنعتی و راهسازی به شمار می رود.

اجزای اصلی پمپ کارتریجی شامل روتور و تیغه ها (کارتریج پمپ) و پوسته می باشد و دبی خروجی آنها با واحد گالن/دقیقه یا لیتر/دقیقه بیان می شود.

و از معروف‌ترین برندهای پمپ کارتریجی می توان به پمپ کارتریجی یوکن YUKEN اشاره نمود

برند یوکن در صنعت هیدرولیک یکی از با سابقه ترین و باکیفیت ترین کارخانه هاست که برند اصلی متعلق به کشور ژاپن است پمپ های طرح یوکن توسط شرکت های مختلف چینی کپی شده است که بهترین آن ویکتور است که سختی رینگ بسیار عالی دارد.

مزیت های پمپ های کارتریجی YUKEN دبی ثابت

  • صدای کم
  • راندمان بالا
  • تعمیر وسرویس عالی
  • تنوع در لیتراژ

پمپ پره ای یوکن ژاپنی و چینی در انواع مدل

پمپ تک یوکن و پمپ دوبل یوکن

دسته‌بندی‌ها : پمپ پره ای،

پاسخ گوی سوالات شما هستیم


در اسرع وقت کارشناسان هیدروآزما به سوال شما پاسخ خواهند داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *