فروشگاه محصولات هیدرولیک

شرکت هیدروآزما یکی از بزرگترین فروشگاه هیدرولیک است که می‌تواند تمام نیاز های شما را برطرف کند چه از منابع داخلی و چه وارد کردن قطعات و تجهیزات هیدرولیک از کشورهای خارجی قابل تامین است.

ارسال اکسپرس

خرید آسان

پشتیبانی فنی

ضمانت کیفیت

بلوک هیدرولیک یا هیدرو بلوک چیست؟منیفولد یا بلوک هیدرولیک (به انگلیسی Hydraulic manifold) قطعه ای فلزی است که شلنگ‌ها و لوله‌های هیدرولیک روی آن سوار می‌شوند. منیفولدها معمولاً بلوک‌های فلزی دارای اتصالات سوراخ‌کاری‌شده و ماشین‌کاری شده و همچنین صفحه‌های دارای برش هستند. استفاده از منیفولدها برای استفاده از شیرهای مدولار مناسب است.

بلوک هیدرولیک یکی از مهمترین قسمت های طراحی و ساخت یونیت هیدرولیک می‌باشد. یک طراح بعد از انتخاب شیرهای کنترلی باید یک بلوک یکپارچه برای قرار دادن شیرهای هیدرولیک انتخاب کند.

برای طراحی بلوک هیدرولیک یک طبقه برای شیرهای هیدرولیک ابتدا باید ساختار شیر هیدرولیک مشخص شود.

ساختار و سایزهای مختلف بلوک هیدرولیک

منیفولدها با توجه به سایز شیر و عملکرد شیر ساخته می‌شوند. شیرهای کنترل جهت (directional valve)، شیرهای کنترل فشار (relief valve) و شیرآلات کنترل دبی هیدرولیک (flow control) و شیرآلات کارتریجی هیدرولیک، هر کدام، سایز و نقشه اجرایی منحصر به فردی دارند که باید با توجه به نقشه نصب، ماشین کاری و تراشکاری جداگانه‌ای داشته باشند. در کارگاه ساخت مجموعه هیدروآزما منیفولد و بلوک هایی برای شیر با سایزهای مختلف را طبق نقشه و با استاندارد می‌سازیم.

سفارش خرید و ساخت بلوک هیدرولیک

سایزهای کوچک و ساده منیفولدها بصورت تحویل فوری می‌باشند. در مورد بلوک‌های بزرگتر و پیچیده‌تر پس از انتخاب سایز شیر، ساختار و عملکرد شیر، تعداد شیر قابل استفاده در سیستم و همچنین جنس فلز منیفولد می‌توانید برای مشاوره و صحت از عملکرد انتخاب با کارشناسان ما در هیدروآزما تماس بگیرید. در نظر داشته باشید که ساخت بلوک‌های چندگانه نیازمند زمان چند روزه می‌باشد، برای آگاهی از قیمت، سفارش و خرید منیفولد هیدرولیک با ما تماس بگیرید.

همچنین انواع منیفولد و بلوک های هیدرولیک اورجینال و برند در فروشگاه هیدروآزما موجود می‌باشند، جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 02166154024 تماس بگیرید.

دسته‌بندی‌ها : قطعات جانبی،

پاسخ گوی سوالات شما هستیم


در اسرع وقت کارشناسان هیدروآزما به سوال شما پاسخ خواهند داد.

یوسفی گفت:

سلام قیمت بلوک زیر شیری هیدرولیک برای شیر ۱/۲ چنده؟

مدیر گفت:

سلام جناب یوسفی عزیز، تیم فروش باشما تماس خواهند گرفت

Salam … I have a broken hydraulic manifold and need make a copy of this manifold. ..is it possible in your workshop

مدیر گفت:

Hello…Please send us some photos of the manifold and the hydraulic circuit of it. …It’s necessary to evaluate the possibility of making it

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *