فروشگاه محصولات هیدرولیک

شرکت هیدروآزما یکی از بزرگترین فروشگاه هیدرولیک است که می‌تواند تمام نیاز های شما را برطرف کند چه از منابع داخلی و چه وارد کردن قطعات و تجهیزات هیدرولیک از کشورهای خارجی قابل تامین است.

ارسال اکسپرس

خرید آسان

پشتیبانی فنی

ضمانت کیفیت

پاورپک هیدرولیک چیست؟پاورپک هیدرولیک (به انگلیسی Hydraulic power pack) مجموعه هیدرولیکی واحدی که برای حرکت عملگرها و اکچویتور‌ها(جک هیدرولیک و موتور هیدرولیک یا همان هیدروموتور) از سیال هیدرولیک استفاده می‌کند. نام‌های دیگر پاورپک هیدرولیک نیز پاورپک هیدرولیک و پاوریونیت است. این مجموعه شامل مخزن هیدرولیک(تانک)، الکتروموتور (یا موتور احتراقی)، پمپ هیدرولیک، شیرآلات کنترل فشار، دبی و جهت سیال و دیگر ادوات و لوازم نصب شده است.

طراحی و ساخت پاورپک هیدرولیک

هدف شرکت هیدروآزما در طراحی و ساخت پاورپک هیدرولیک، عملی کردن طرح و نیاز شما در صنعت و تجارت است؛ واحد طراحی و مهندسی هیدروآزما با بهره‌گیری از مهندسان و کارشناسان مجرب و کار آزموده و کارگاه ‌های مجهز و تخصصی و همگام با دانش فنی روز، طراحی و محاسبات فنی مدارات هیدرولیک را انجام می دهد.

قیمت خرید پاورپک هیدرولیک

قیمت پاورپک هیدرولیک با توجه به ساختار کلی پاورپک، کیفیت و برند قطعات مورد استفاده در یونیت، سایز و قطعات و عملکرد آن‌ها تعیین می‌شود.

برای تعیین قیمت پاورپک هیدرولیک و شروع فرآیند طراحی و ساخت ابتدا باید اقدام به نیازسنجی مشتری شود. منظور از نیازسنجی شناخت دقیق صنعت یا همان کسب‌وکار و نحوه عملکرد دستگاه‌هاست. همچنین کیفیت دقیق قطعات پاورپک هیدرولیک نیز باید با مشتری بررسی شود.

چگونه پاورپک هیدرولیک ساخته می‌شود؟

هیدروآزما از همان آغاز کار خود توجه ویژه‌ای به صنعت و صنایع گوناگون داشته و به سرعت توانست گامی ارزشمند در جهت بومی سازی و خودکفایی حوزه طراحی و ساخت پاورپک هیدرولیک در کشور برداشته باشد. امید است این مجموعه راهی برای پیشرفت و اعتلای تمامی فعلان در حوزه های گوناگون باشد.

شرکت هیدروآزما سه گام اصلی در ساخت پاورپک هیدرولیک دارد که عبارت انداز:

  • طراحی و محاسبات
  • پیاده سازی و ساخت
  • تست و راه اندازی

معرفی اجزای پاورپک هیدرولیک

پاورپک هیدرولیک با توجه نیاز سیستم از یک سری قطعات ثابت و مشترک و یک سری قطعات جانبی تشکیل شده است که عبارت انداز: تانک هیدرولیک، الکتروموتور، پمپ هیدرولیک، شیرآلات هیدرولیک، سیستم فیلترینگ، خنک‌کن و گرم‌کن، سنسورهای فشار و دما، رطوبت‌گیر و غیره تشکیل می‌شود.

محاسبات پاورپک هیدرولیک

محاسبه فنی و انتخاب قطعات پاورپک هیدرولیک و اتصال و ارتباط آن‌ها با یکدیگر از اهمیت بالایی برخوردار است و انتخاب درست قطعات راندمان این مجموعه هیدرولیکی را افزایش می‌دهد. انتخاب درست قطعات در خرید پاورپک هیدرولیک برقی و دستی و سایر انواع یونیت پاورپک هیدرولیک اهمیت بسیاری دارد زیرا به‌طور مستقیم در کیفیت، نحوه عملکرد و قیمت این دستگاه موثر است.

پاورپک هیدرولیک بعد از ساخت و اسمبل

یونیت‌های هیدرولیک در قسمت‌های مهم و حساس یک کارخانه نصب می‌شوند و تیم طراحی و ساخت هیدروآزما بقیه قسمت‌های مکانیکی یونیت را به دستگاه متصل و کار را آغاز می‌کنند. تیم سازنده پاورپک هیدرولیک هیدروآزما بعد از ساخت و اسمبل، عملکرد الکتروموتور و پمپ هیدرولیک، عملکرد شیرآلات و سنسورها، نشتی احتمالی در تانک و اتصالات را به ترتیب چک می‌کند تا کمترین آسیب و خسارت در زمان نصب پاورپک هیدرولیک متوجه سیستم شود.

کاربرد یونیت‌ هیدرولیک

یونیت‌ هیدرولیک تقریبا در کلیه صنایع کشور کاربرد دارد. در صنایع فلزی و فولادی پاورپک هیدرولیک قلب حرکتی یک کارخانه است و حرکت کلیه بسترها وابسته به سیستم هیدرولیک است. در پروسه استخراج معادن پاورپک هیدرولیک نقش اصلی را در مراحل استخراج دارد. کارخانجات تولید سیمان، شیشه، چوب، ام‌دی‌اف و سرامیک پاورپک هیدرولیک در کلیه خطوط دیده می‌شود. کلیه خطوط فرم‌دهی، شکل‌دهی و پرس‌ها فلزات، وظیفه حرکتی با پاورپک هیدرولیک انجام می‌شود. کشتی و لنج برای قسمت حرکتی و تحقیقاتی از پاورپک استفاده می‌کند. بالابرهای صنعتی و کارگاهی و آسناسورهای ساده، شاهد یونیت‌های کوچک هیدرولیک هستیم.

شرکت هیدروآزما در راستای طراحی و ساخت یونیتهای هیدرولیکی در ابعاد و مشخصات درخواستی، آماده ارائه خدمت به شما مشتریان گرامی است. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

دسته‌بندی‌ها : یونیت هیدرولیک،

پاسخ گوی سوالات شما هستیم


در اسرع وقت کارشناسان هیدروآزما به سوال شما پاسخ خواهند داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *