نمایندگی شرکت لینده هیدرولیک آلمان در تهرانشرکت لینده (به انگلیسی Linde hydraulics) در سال ۱۹۰۴ میلادی توسط آقای کارل ون لینده تاسیس گردید. در سال ۱۹۵۵ سیستم هیدرواستاتیک توسط این شرکت اختراع و در سال ۱۹۶۰ اولین لیفتراک با استفاده از سیستم هیدرو استاتیک تولید شد. اولین لیفتراک برقی این شرکت نیز در سال ۱۹۷۱ به بازار معرفی شد.لینده هم اکنون با حدود ۷۰۰ مرکز فروش و خدمات پس از فروش در بیش از ۱۰۰ کشور دنیا حضور دارد. خطوط تولید و مونتاژ این کارخانه در کشورهایی نظیر آلمان، فرانسه، جمهوری چک، آمریکا و چین مستقر هستند.

برای دیدن محصولات لینده هیدرولیک اینجا کلیک کنید.

شرکت لینده هیدرولیک توسعه، تولید و عرضه سیستم های مدولار درایو شامل هیدرولیک، انتقال قدرت و الکترونیک در سراسر جهان است. سیستم های تولید شده توسط لینده از پیشگامان فناوری در زمینه هیدرولیک با فشار بالا، دارای استاندارد از لحاظ کاهش قابل توجه مصرف سوخت و کاهش انتشار گاز CO2 می باشد.
محدوده محصولات لینده شامل پمپ ها و موتورهای هیدرولیکی، شیر ها، کنترل های الکترونیکی و دستگاه های جانبی می باشد. لینده شریک توسعه و تامین کننده تعدادی از تولید کنندگان معتبر ماشین آلات ، از جمله ساخت و ساز، معدن، ماشین آلات کشاورزی، جنگلداری و شهری، و همچنین تولید کنندگان ماشین آلات صنعتی است.

برای دیدن محصولات هیدرولیک اینجا کلیک کنید.

شرکت هیدرو آزما نماینده رسمی خدمات پس از فروش لینده هیدرولیک آلمان در ایران

دسته‌بندی‌ها : اخبار،

پاسخ گوی سوالات شما هستیم


در اسرع وقت کارشناسان هیدروآزما به سوال شما پاسخ خواهند داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *